دستگاه cnc سی ان سی برش فلزات پلاسما

دستگاه های سی ان سی برش فلزات در ابعاد و ضخامت مختلف عرضه میگردد که با در نظر گرفتن نیاز صنعتگران میتوان تا ضخامت بالاتر از۴۰۰ میلیمتر ورق با طراحی و استفاده نازلهای مخصوص برش دهد.
کاربردهای مختلف این دستگاه ها در صنایع ماشین سازی(ماشین آلات کشاورزی و صنعتی ،مبلمان شهری ، سوله های صنعتی و … )میباشد.
دستگاه های برش ورق با توجه به ضخامت ورق باید قابلیت تغییر سرعت را دارا باشد، این ویژگی باعث میشود تا از تاب برداشتن ورق در ضخامت های کم جلوگیری شود.
انواع دستگاه cnc برش صنایع ماشین سازی خلیج فارس سی ان سی بر اساس استاندارد بین المللی ورق با ابعاد مختلف تا ضخامت ۴۰۰ میلیمتر مباشد.

دستگاه cnc سی ان سی برش فلزات پلاسما

این دستگاه مخصوص برش پلاسما صرفا برای قطعات فلزی با ضخامت ۲ تا ۳ اینچ به کار برده میشود.

روش برش به وسیله پلاسما

برش پلاسما با ماشین CNC برش دهنده های پلاسما از دو روش برای استارت قوس بهره می گیرند
۱٫ ایجاد قوس از طریق گذاشتن مشعل(Torch) روی قطعه کار وتماس با آن.
۲. استفاده از یک مدار ولتاژ بالا- فرکانس بالا برای ایجاد قوس الکتریکی.البته این روش دارای معایبی چون:خطر برق گرفتگی،لزوم حفظ فاصله اسپارک و حجم بالای تشعشعات فرکانس های رادیویی می باشد. برش دهنده های پلاسما نزدیک تجهیزات حساس الکترونیکی نظیر سخت افزار CNC یا رایانه کار می کنند.

بنابراین برای جلوگیری از نویزپذیری این تجهیزات وآسیب رسیدن به آنها از تجهیزات دیگری برای استارت قوس هادی استفاده می شود.این تجهیزات معمولاً روی سیستم جداگانه ای که دوراز سیستم های الکترونیکی حساس بوده و مجموعه کنترل پلاسما نامیده می شود قرار می گیرید.
با یک منبع نیرو، تورچ یا مشعل پلاسما، هوای فشرده، نیروی الکتریکی و الکترودهای مناسب، ماشین های پلاسما توانایی برش سریع و دقیق هرگونه فلز مانند آلومینیوم، فولاد ضدزنگ، برنج و مس را با ضخامت بیش از ۵ سانتیمتر دارا هستند. در برش پلاسما نیاز به گرم کردن اولیه قطعه وجود ندارد. پلاسما عرض برش باریکی را ایجاد می کند. در برش پلاسما ناحیه کوچکی از قطعه تحت تاثیر حرارت قرار می گیرد که این از تابیدن قطعه جلوگیری می کند.
برش پلاسما بیشتر برای برش قطعات فلزی با ضخامت کم (تا ۲ اینچ) به کار برده می شود.

قابلیت دستگاه cnc سی ان سی برش صنایع ماشین سازی خلیج فارس :

– یک سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش ( به همراه آموزش رایگان ، نصب و راه اندازی در محل خریدار) این ضمانت نامه ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان میباشد